Inwestycje komercyjne

  • Słomińskiego Art Office

  • Galeria Zegrzyńska w Legionowie

  • Budynek usługowo-biurowy w Ząbkach

  • Chylonia Businnes Park

Słomińskiego Art Office
Słomińskiego Art Office

Warszawa, ul. Słomińskiego 4

Doskonała lokalizacja to jeden z największych atutów Słomińskiego Art Office. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych - Dworca Gdańskiego, metra, wielu linii autobusowych i tramwajowych. Tuż obok położone jest Centrum Handlowe Arkadia - ulubione miejsce spotkań towarzyskich i biznesowych wielu warszawiaków.

ZOBACZ WIĘCEJ

Słomińskiego Art Office wyróżnia się niespotykaną dbałością o estetykę, funkcjonalnością, a przy tym kameralnym charakterem. Budynek posiada 4 kondygnacje o funkcji biurowej, o łącznej powierzchni najmu 2350 m2. Jego przestrzenie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić przyszłym klientom możliwość ich dowolnego kształtowania zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami.

Strona internetowa: www.slominskiego4.pl

Galeria Zegrzyńska
Galeria Zegrzyńska

Legionowo, ul. Zegrzyńska

Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych Legionowa – dworca kolejowego oraz przystanków autobusowych. Do galerii łatwo dostać się nie tylko środkami komunikacji publicznej. Dzięki sąsiedztwu z drogą krajową nr 61, szybko można dotrzeć do niej samochodem z niemal każdego rejonu Legionowa i okolic.

ZOBACZ WIĘCEJ

Galeria Zegrzyńska w Legionowie to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach tego miasta. W budynku zaprojektowano dwie kondygnacje nadziemne. Na parterze zlokalizowano przestrzeń handlowo-usługową z głównym wejściem od strony ulicy Zegrzyńskiej. Zaplanowano tam również pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz sanitariaty ogólnodostępne.

Strona internetowa: www.galeriazegrzynska.pl

Budynek usługowo-biurowy
Budynek usługowo-biurowy

Ząbki, ul. Wojska Polskiego

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ruchliwej ulicy w miejscowości Ząbki w północno–wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Obiekt posiada doskonałe połączenie poprzez ul. Radzymińską w kierunku północnym na Białystok i poprzez Trasę Toruńską w kierunku zachodnim do centrum Warszawy i dalej na Gdańsk.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ruchliwej ulicy w miejscowości Ząbki w północno–wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Obiekt posiada doskonałe połączenie poprzez ul. Radzymińską w kierunku północnym na Białystok i poprzez Trasę Toruńską w kierunku zachodnim do centrum Warszawy i dalej na Gdańsk. Transport komunikacją miejską oraz kolejową znajduje się w odległości 400 m od budynku.

W skład nieruchomości zlokalizowanej na działce o pow. 700 m2 wchodzi:

  • hala produkcyjno–magazynowa
  • trzykondygnacyjny budynek biurowo–mieszkalny
  • lokal handlowy

Część produkcyjno – magazynowa o pow. 350–400 m2 składa się z 2 chłodni, powierzchni do produkcji spożywczej. Wjazd poz. „0”, dojazd TIR.

Frontowa części budynku mieści 70 m2 pow. handlowej.

Część biurowa znajduje się w 3 kondygnacyjnym budynku o pow. łącznej wynoszącej ponad 500 m2. Każde piętro posiada około 170 m2. Do wynajęcia przeznaczony jest cały budynek lub jedno z pięter lub mniejsze powierzchnie w budynku tj. 30m2, 70 m2, 170 m2.

Nieruchomość jest ogrodzona, wyposażona w alarm, 12 miejsc parkingowych, dojazd TIR. Obiekt ogrzewany gazowo, woda miejska, kanalizacja. Możliwość ustanowienia miejsc parkingowych przed posesją dla pracowników i ew. klientów.

Poszczególne powierzchnie można wynająć łącznie bądź oddzielnie.

Właściciel nie widzi większych problemów z ewentualnym dostosowaniem budynku do potrzeb wynajmującego po osobnych ustaleniach.

Chylonia Businnes Park
Chylonia Businnes Park

Gdynia, Pucka

Hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni ponad 4600 m2 PU oraz od frontu przy ulicy Puckiej budynku biurowego, wykończonego w wysokim standardzie swoim metrażem przekraczającego 2500 m2 w 4-ech kondygnacjach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Projektem Budowlanym zajęła się renomowana gdyńska pracownia architektoniczna CKK Architekci Sp. z o.o.

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo przystępnym dla pracowników miejscu, gdyż 100 m od niej znajduję się peron kolejki SKM Gdynia Chylonia, a także posiada bezpośredni wjazd z ulicy Puckiej, która w najbliższych latach zostanie tunelem poprowadzona pod torami kolejowymi. 
Ścisłe centrum Gdyni - ok 5 km.
Obwodnica trójmiejska - ok 800 m.

Aktualnie staramy się o pozwolenie na budowę, a planowany odbiór budynku to połowa 2019 roku.

Strona internetowa - www.chylonia.com

Ząbki Point Office
Ząbki Point Office

Ząbki, Wojska Polskiego

Ząbki Office Point to nowoczesny biurowiec, oferujący blisko 700m² powierzchni handlowo- usługowo-biurowej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ząbki Office Point to nowoczesny biurowiec, oferujący blisko 700m² powierzchni handlowo- usługowo-biurowej. Trzykondygnacyjny obiekt położny jest niemal w samy centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie przystanku kolejowego Ząbki. Bardziej szczegółowe informacje o jego położeniu dostępne są w zakładce „Lokalizacja„. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi, gwarantując najemcom wygodę pracy oraz doskonałe warunki do rozwoju ich biznesu. W budynku zastosowano podwieszany sufit oraz duże uchylne okna. Właściciel zapewnia również przyłącze teletechniczne oraz światłowód. Przewidziano również możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz do oczekiwań najemców. W lokalu dostępne są również gabinety z widokiem panoramicznym oraz aneks kuchenny. Wejście do budynku zostało przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Strona internetowa - www.zabkioffice.pl

 

 

 

Czekamy na Twoje zapytanie

Firma/Nazwisko
E-mail *
Wiadomość